cpplib 3.3 - en to rw translation catalogue (5 entries)

note: Like YYERROR but do call yyerror.
en: syntax error
rw: Ikosa mu myandikire

en: '{' expected
rw: '{' ntigatunguranye

en: Identifier expected
rw: Ikiranga ntigitunguranye

en: ')' expected
rw: ')' ntigatunguranye

en: '(' expected
rw: '(' ntigatunguranye
